Παράδοση ειδών πρώτης ανάγκης στους πληγέντες του Αρκαλοχωρίου απο τον κ. Γεώργιο Αντιδήμαρχο Καντάνου Σελίνου α
![Παράδοση ειδών πρώτης ανάγκης στους πληγέντες του Αρκαλοχωρίου απο τον κ. Γεώργιο Αντιδήμαρχο Καντάνου Σελίνου α](https://seliniotikespinelies.gr/wp-content/uploads/2021/10/245586325_299156335043352_1325141966955233686_n-850x560.jpg)
Ο Δήμος Καντάνου-Σελίνου, εκφράζοντας έμπρακτα τη συμπαράστασή του στις οικογένειες που επλήγησαν από τον καταστροφικό σεισμό στην περιοχή του Αρκαλοχωρίου, προχώρησε άμεσα στην συλλογή και παράδοση ειδών πρώτης ανάγκης.
Η πρωτοβουλία έγινε με την υποστήριξη της Κοινωνικής Υπηρεσίας του Δήμου.
Η παράδοση των ειδών πρώτης ανάγκης πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 12 Οκτωβρίου 2021 από τον Αντιδήμαρχο κ. Γεώργιο Βακάκη.
Ο Δήμος Καντάνου-Σελίνου ευχαριστεί θερμά όλους όσους ανταποκρίθηκαν, αναδεικνύοντας για μία ακόμη φορά τη σημασία της αλληλεγγύης και της προσφοράς προς τους συνανθρώπους μας που βρίσκονται σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης.