Ι. ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ: Αισθάνομαι ιδιαίτερη ικανοποίηση που η πρόταση που είχαμε καταθέσει, ως δημος Πλατανιά.
![Ι. ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ: Αισθάνομαι ιδιαίτερη ικανοποίηση που η πρόταση που είχαμε καταθέσει, ως δημος Πλατανιά.](https://seliniotikespinelies.gr/wp-content/uploads/2021/11/257302832_625059405341777_207687994596079115_n-1-850x560.jpg)
Από το Φεβρουάριο του 2020
Αισθάνομαι ιδιαίτερη ικανοποίηση που η πρόταση που είχαμε καταθέσει, ως δημος Πλατανιά, εδώ και 20 μήνες ώστε να ληφθούν υπόψη οι χάρτες του ΟΠΕΚΕΠΕ ( ΟΣΔΕ) στην ανάρτηση των δασικών χαρτών με απόφαση της ολομέλειας του ΣΤΕ , γίνεται Νόμος ουσιαστικά !!( Αριθμός 1364/2021 ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ).
Αξίζει να σημειώσω ότι η γενική γραμματεας της αποκεντρωμένης διοίκησης Κρητης Κα Κοζυρακη Μαρια , υποστήριξε ουσιαστικά την νομοθετική εργασία που απαιτείτο με την τεχνογνωσία που διαθέτει !