Συνεχίζονται οι εργασίες του δρόμου Λαφονήσι-Κεραίες – Σκλαβοπούλα του δήμου Καντάνου Σελίνου (φώτο Κεραίες Σκλαβοπούλας)
![Συνεχίζονται οι εργασίες του δρόμου Λαφονήσι-Κεραίες – Σκλαβοπούλα του δήμου Καντάνου Σελίνου (φώτο Κεραίες Σκλαβοπούλας)](https://seliniotikespinelies.gr/wp-content/uploads/2021/12/267940295_944645583143609_5689431158828559734_n-800x560.jpg)
Συνεχίζονται οι εργασίες του δρόμου Λαφονήσι-Κεραίες- Σκλαβοπουλα ένα έργο που ενέταξε η δημοτική αρχή του δήμου Καντάνου Σελίνου και που προχωράει ακάθεκτα ούτως ώστε σύντομα να μπορούν να πηγαινοέρχονται αυτοκίνητα πάσης φύσεως στο Λαφονήσι διά΄ μέσον της Σκλαβοπουλα πραγματικά αξίζουν πολλά πολλά Συγχαρητήρια σε όλους.
Δείτε φωτογραφίες από το δρόμο κεραίες Σκλαβοπούλα.
θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το μέλος μας για τις φωτογραφίες που μας έστειλε