ΑΎΡΙΟ ΔΕΥΤΈΡΑ ΑΝΑΣΤΟΛΉ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΏΝ ΣΤΑΘΜΏΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ.
![ΑΎΡΙΟ ΔΕΥΤΈΡΑ ΑΝΑΣΤΟΛΉ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΏΝ ΣΤΑΘΜΏΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ.](https://seliniotikespinelies.gr/wp-content/uploads/2022/02/DSC05369-850x560.jpg)
ΔΗΜΟΣ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΣΕΛΙΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ
ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022
Ανακοινώνεται ότι λόγω εμφάνισης επιβεβαιωμένων κρουσμάτων covid-19, οι Παιδικοί Σταθμοί Παλαιοχώρας και Κουντούρας θα παραμείνουν κλειστοί την Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου 2022 για την προστασία της υγείας των παιδιών και των εργαζομένων.